Instytut Oka - eksperckie centrum diagnostyki i terapii chorób oczu i wad wzroku. | zapisy internetowe - Instytut Oka - eksperckie centrum diagnostyki i terapii chorób oczu i wad wzroku.
16457
page,page-id-16457,page-template,page-template-wojt-zapisy-internetowe,page-template-wojt-zapisy-internetowe-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,vss_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-9.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
Zapisy na wizyty, badania diagnostyczne i zabiegi przyjmujemy telefonicznie pod numerem tel.: +48 515 144 403, 690-656-933, codziennie: poniedziałek-piątek w godzinach: 8.00-20.00 oraz w soboty od 9.00 -18.00.
UWAGA! Po wysłaniu zgłoszenia on-line prosimy oczekiwać na telefon naszej recepcji w celu potwierdzenia terminu wizyty i omówienia jej szczegółów.

Zapisz się on-line na konsultację i/lub badania

ZAMAWIAM WIZYTĘ U SPECJALISTY: Jeżeli chcą Państwo umówić się na konsultację specjalistyczną - prosimy z poniższej listy wybrać nazwisko naszego specjalisty: Prosimy wybrać najbardziej dogodny dla Państwa termin wizyty w naszym Instytucie: Prosimy wybrać termin wizyty:
ZAMAWIAM BADANIA: Jeśli chcą Państwo wykonać badania diagnostyczne - prosimy wybrać je z poniższej listy:
ZAMAWIAM ZABIEG LASEROWY: Uwaga! Zapisy na zabiegi laserowe oraz iniekcje doszklistkowe wymagają wizyty kwalifikacyjnej do wykonania zabiegu
DANE PACJENTA:
Prosimy o podanie danych adresowych: Podane dane są nieprawidłowe - prosimy o ich poprawienie:
Jestem stałym pacjentem Instytutu Oka
Posiadam kod rabatowy

  Prosimy wpisać wynik działania w poniższe pole (udowodnij, że nie jesteś robotem): Podaj prawidłowy wynik:
Dwanaście + 7 =

Facebook

YouTube