Umów wizytę Portal pacjenta Zadzwoń 22 123 55 50
Link do social media Link do social media
Ostry dyżur okulistyczny

Ukończył studia z optometrii na Salus University (USA) w 2011 r. Obronił pracę doktorską na temat jakości życia osób z oczopląsem na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym uzyskując tytuł doktora nauk o zdrrowiu w 2019 r. Jest autorem publikacji w pismach krajowych i zagranicznych. Specjalizuje się w optometrii pediatrycznej i terapii widzenia. Zajmuje się rozpoznaniem i prowadzeniem terapii w zaburzeniach ustawienia oczu (zez jawny i ukryty), akomodacji, ruchów oczu, przetwarzania informacji wzrokowej i niedowidzeniu. Zarówno u dzieci, jak i dorosłych.

W swojej pracy stara się być wierny idei medycyny opartej na faktach (evidence based medicine) i holistycznemu podejściu do pacjenta. W swojej pracy wykorzystuje kwestionariusze do pomiaru jakości życia związanej ze zdrowiem (HRQoL), dzięki temu może dokładnie poznać problemy wzrokowe pacjenta i ustalić plan działania zgodnie z jego indywidualnymi oczekiwaniami i możliwościami.

Jest jednym z nielicznych specjalistów zajmujących się wzrokowo uwarunkowanymi problemami w uczeniu się. Współpracuje z Poradniami Psychologiczno-Pedagogicznymi na teranie Warszawy w zakresie diagnostyki problemów w nauce. Prowadzi szkolenia dla optometrystów, okulistów, ortoptystek, pedagogów, logopedów i psychologów. Jest wykładowcą w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy.

Al. Niepodległości 18, 02-653 Warszawa

22 123 55 50