M

Kwalifikacja do zabiegu Retinal Rejuvenation Theraphy (2RT)

PAKIET BADAŃ KWALIFIKACYJNYCH DO TERAPII 2RT

Stosujemy zalecany w Retinal Rejuvenation Theraphy szeroki pakiet badań diagnostycznych, służących bezpiecznej kwalifikacji Pacjenta do zabiegu 2RT.

Badania kwalifikacyjne wykonywane na poniższej aparaturze służą jak najprecyzyjniejszej ocenie aktualnego stanu siatkówki oka, bardzo dokładnemu zobrazowaniu tzw. druz,  które są markerem suchej postaci AMD oraz wyznaczeniu miejsc na siatkówce, w które zaaplikowany będzie bezpieczny impuls lasera.
Aparatura, na której dokonujemy badań kwalifikacyjnych do zabiegu 2RT, w światowej diagnostyce uznawana jest obecnie za najdokładniejszą – dlatego Instytut Oka został w nią specjalnie wyposażony, dla zapewnienia najwyższej precyzji diagnostycznej podczas kwalifikacji Pacjentów do zabiegów 2RT i pozostałych procedur laserowych oferowanych przez nasz ośrodek.

Kwalifikacje do zabiegu Retinal Rejuvenation Theraphy (2RT) prowadzi zespół specjalistów z Instytutu Oka, posiadający certyfikaty do kwalifikowania i leczenia tą metodą w Polsce. Wykonaliśmy już ponad 2000 zabiegów 2RT.

– mikroperymetria MAIA
– tomografia siatkówkowa OCT drugiej generacji HRA+OCT2
– autorefraktometria
– tonometria bezkontaktowa
– pachymetria
– kompleksowe badanie przedniego i tylnego odcinka oka w lampie szczelinowej
– badanie ostrości wzroku
– badanie widzenia barwnego

* W uzasadnionych przypadkach wykonana może być nieinwazyjna angiografia OCT (angio-OCT), oceniająca mikrokrążenie w naczyniach siatkówki.

Powyższy cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

ZABIEG 2RT - INFORMACJE DODATKOWE

Pierwsza bezpieczna i skuteczna terapia wczesnego AMD

Kontrola po zabiegu: po upływie 3 miesięcy od wykonania zabiegu, a następnie po 6 miesiącach od wykonania zabiegu 2RT. 

Kwalifikacja do zabiegu 2RT przeprowadzona w Instytucie Oka jest ważna do 3 tygodni od wykonania całego pakietu badań kwalifikacyjnych. 

ZABIEG 2RT - INFORMACJE DODATKOWE CD.

Pierwsza bezpieczna i skuteczna terapia wczesnego zwyrodnienia plamki w AMD
  • Wszystkie badania można wykonać na miejscu w naszym Instytucie, w dniu wizyty kwalifikacyjnej.
  • Nie wymagamy skierowań na wizytę kwalifikacyjną do Instytutu Oka.
  • Dla pacjentów przyjezdnych jesteśmy w stanie zaproponować wykonanie badań kwalifikacyjnych i zabiegu w tym samym dniu co wizyta kwalifikacyjna. Niemniej ze względu na wiele procedur, które towarzyszą kwalifikacji – należy być przygotowanym na kilku godzinny pobyt w Instytucie. W dniu wykonania zabiegu laserowego przeciwwskazane jest samodzielne prowadzenie samochodu. Zalecane jest więc przybycie z osobą towarzyszącą. Pacjentom przyjezdnym, którzy tego samego dnia wykonują badania kwalifikacyjne do terapii 2 RT oraz zabieg 2RT oferujemy ciepły posiłek wliczony w cenę zabiegu 2RT.
  • Chęć wykonania badań kwalifikacyjnych i zabiegu podczas jednej wizyty w naszym ośrodku – prosimy zgłosić naszej recepcji, która ustali kiedy możliwy będzie termin Państwa przyjazdu. Również z recepcją prosimy ustalić termin wykonania zabiegu w sobotę.
  • Jeśli są Państwo zainteresowani rezerwacją badań, wizyty kwalifikacyjnej oraz zabiegu 2RT – prosimy o kontakt z naszą recepcją w celu ustalenia najbardziej dogodnego dla Państwa terminu wizyty w naszym Instytucie. KONTAKT
  • Prosimy na wizytę kwalifikacyjną zabrać ze sobą dokumentację medyczną.
  • Pakiet badań kwalifikacyjnych do zabiegu 2RT wraz z zabiegiem 2RT można wykonać z płatnością ratalną. Szczegóły oferty uzyskacie Państwo w naszej recepcji.

TRANSPORT I DOWÓZ PACJENTA NA ZABIEG 2RT

Dodatkowe usługi dla pełnego komfortu

Chcesz żebyśmy Ci zorganizowali transport z domu do Instytutu Oka i z powrotem? Chcesz żebyśmy Ci zorganizowali nocleg i posiłki w Warszawie na czas pobytu w Instytucie Oka? Skontaktuj się z nami a zaoferujemy Ci, zgodnie z Twoimi oczekiwaniami: Transport z dowolnego miejsca w Polsce -lotniczy, kolejowy, samochodowy Nocleg w Warszawie w hotelu w wybranym przez Ciebie standardzie. Cena ustalana indywidualnie w zależności od wybranych opcji oraz miejsca zamieszkania pacjenta.