Umów wizytę Portal pacjenta Zadzwoń 22 123 55 550
Link do social media Link do social media
Ostry dyżur okulistyczny

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, obecnie w trakcie specjalizacji z okulistyki w Instytucie „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”. Członkini Polskiego Towarzystwa Okulistycznego oraz World Society of Pediatric Ophthalmology and Strabismus, uczestniczka zjazdów naukowych i szkoleń zarówno w kraju, jak i za granicą.


Specjalizuje się w nowoczesnych metodach leczenia krótkowzroczności u dzieci. W swojej pracy ma do czynienia zarówno ze stanami ostrymi, jak i z przewlekłym leczeniem takich chorób, jak wady wzroku, niedowidzenie, zwyrodnienia siatkówki, siatkówczak, zez, jaskra, zaćma, stany zapalne i inne. W ramach działalności naukowej zajmuje się m. in. siatkówczakiem i tematyką jaskry dziecięcej, a także prowadzi badania genetyczne.

Podczas wizyty okulistycznej szczególny nacisk kładzie na dobry kontakt z dzieckiem, na jego komfort i zmniejszenie strachu przed badaniem. Rozpoznanie i zalecenia stara się przekazywać w sposób jasny i chętnie odpowiada na wszelkie Państwa pytania.

Al. Niepodległości 18, 02-653 Warszawa

22 123 55 50